Thermoplast Termal Boya

Thermoplast İç ve Dış Cephe Termal Boya

Termoplast termal boya su bazlı, silikon modifiyeli saf akrilik dispersiyon esaslı %400-600 elastik iç ve dış cephe boyasıdır. NASA tarafından Uzay shuttle programı çerçevesinde geliştirilmiş seramik mikro kürecikleri içeren, elastomerik reçine esaslı, iç ve dış cephede isi ve su yalıtımı sağlayan özel bir kaplamadır. Isı transferini %50 azaltarak bina içindeki ısıyı sürekli muhafaza eden bir kalkan gibidir.

Kışın dondurucu soğuğa karşı sıcak, yazın kavurucu sıcağa karşı serin ve konforlu bir ortam sağlar. Binaların yapısına göre %30-50 arasında isi tasarrufu sağlar. Isı yalıtım katkılı nefes alıp verebilen bir kaplamadır. Suya dayanıklılığı yüksektir ve su itici özelliği vardır. Eksiksiz ve kesintisiz bir izolasyon tabakası oluşturmadır.

Suya, dona, tüm dış hava koşullarına karşı, her iklimde ve coğrafyada mükemmel performans gösterir. Yanıcı parlayıcı değildir, zehirli gazlar çıkartmaz. Sürüldüğü yüzeye kuvvetli bir şekilde aderans sağlar. Farklı ortamlarda, farklı kalınlıklarda erken veya geç kuruma gibi değişiklikler gözlemlenebilir. 10 yıl garantilidir.

Özellikler